Úvod » Rozvrh školení » O společnosti

O společnosti

Již 25 let jsme tu pro Vás!

Pardubická obchodní společnost MARO s.r.o., obchod a projekce začala na trhu působit v roce 1992, kdy byla založena Ing. Martinem Macounem a paní Helenou Roušavou jako ryze česká obchodní společnost bez zahraničního kapitálu.

Od roku 1995 se společnost stala členem Asociace odborných velkoobchodů.

MARO s.r.o., obchod a projekce

IČ: 474 53 427, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2611

„Pomáháme realizovat představy a požadavky zákazníků v mnoha oblastech: topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě a dodávky koupelnového vybavení včetně 3D návrhů.

Naše odborné služby se snažíme nabízet přímo v pobočkách Pardubice, Hradec Králové a Kolín, ale také i prostřednictvím regionálních partnerů převážně ve východních Čechách a Vysočině. Široký záběr sortimentu výrobků (spolupracujeme s více než 100 předními dodavateli z oboru), propracovaný systém prodeje a kvalitní odborné poradentsví jsou pro naše zákazníky zárukou spokojeného nákupu.

Moderně zbudované logistické centrum v Pardubicích (které jsme otevřeli v lednu 2010) svým umístěním na okraji města a v blízkosti rychlostní silnice, umožňuje bezproblémovou dostupnost a obslužnost. Centrum je vybaveno moderní technologií pro rychlé a bezchybné vyřízení vašich objednávek a jeho součástí je i koupelnové studio.

Rozsáhlý záběr našich činností na sebe pochopitelně váže i doplňkové služby: poradenství, odborná školení a dále pak půjčovnu nářadí nebo zajištění dopravy zakoupeného zboží.

Hodnoty, kterým věříme:

  • Kvalitní výrobky
  • Široký sortiment
  • Ochotní a kvalifikovaní odborníci
  • Solidní ceny
  • Korektní jednání
  • Dlouhodobá spolupráce
 
 
Copyright © MARO s.r.o., obchod a projekce